SKANDAL KAKAV SE NE PAMTI: Navijač PSV-a uletio u teren i napao Dmitrovića, ali ni slutio nije šta ga čeka

Fudbaleri Seville poraženi su večeras na gostovanju kod PSV-a sa 2:0, ali su se uspjeli plasirati u osminu finala Evropske lige. No, cijeli fudbalski svijet bruji o nevjerovatnim scenama kada je jedan od navijača domaćih utrčao na teren i fizički se sukobio s golmanom gostujućeg tima Markom Dmitrovićem.

Sevilla je u prvoj utakmici prije sedam dana uspjela pred svojim navijačima da pobijedi sa 3:0 i to je na kraju bilo dovoljno španskom klubu da se plasira dalje iako se PSV nije predavao do zadnjih minuta.

PSV je u finišu uspio da dođe nekako do dva gola i vrati uzbuđenje u meč, ali jednostavno nisu imali na kraju dovoljno vremena da i po treći put pokušajau savladati Dmitrovića i izboriti produžetke.

Domaći su poveli sa 1:0 u 77. minuti kada je Luuk de Jong savladao Dmitrovića, a do drugog gola došli su u četvrtoj minuti nadoknade kada je pogodio Silva, no to je bilo sve od Nizozemaca večeras.

Ubrzo nakon toga glavni sudija svirao je kraj utakmice, a potom je došlo do pravog haosa na terenu nakon što je jedan od navijača PSV-a uspio da utrči na teren.

On je krenuo odmah ka golmanu španskog kluba Dmitroviću kako bi se obračunao s njim, ali ni slutio nije kakvu grešku je napravio.

3365106-profimedia0758190386-1-ff

Srbijanski golman se ekspresno savladao navijača PSV-a i oborio ga na zemlju, a potom je sačekao članove osiguranja koji su ga izveli s terena i on će sigurno biti priveden od strane policije.